Косметична мережа Lush йде з ринку рф

Станом на 11 липня у компанії залишається 27 точок продажів у росії.

Британська косметична мережа Lush планує закрити всі магазини в росії через проблеми з поставками товарів.

Про це пишуть пропагандистські ЗМІ рф.

Британський офіс зупинив роботу з російським партнером ще у березні, остання куплена партія так і не була ввезена до рф і застрягла у Ризі.

«Власник російського бізнесу британської косметичної мережі Lush планує закрити всі магазини, що залишилися в рф. Він змушений піти на цей крок, тому що не зміг організувати постачання до країни навіть через паралельний імпорт», – йдеться у повідомленні.

Косметична мережа Lush працює на російському ринку від 2001 року. До початку вторгнення рф в Україну під брендом Lush у росії працювало майже 50 магазинів. За даними на 11 липня, у компанії залишається відкритими 27 точок продажів.

Власник мережі планує на якийсь час зберегти лише онлайн-магазин, через який будуть розпродані складські запаси.

Lush – косметична компанія, яка відома своїм принципом етичності, а також косметичною продукцією (мило, креми, засоби для ванни та багато іншого), що виготовляється вручну з натуральних компонентів і не тестується на тваринах.

Читайте також: 

Раніше повідомлялося, що британська компанія Diageo, яка є одним із найбільших у світі виробників алкогольних напоїв, йде з росії.

Фінський виробник обладнання для обробки деревини Ponsse продав свою дочірню компанію в росії місцевій компанії ТОВ «Бізон».

Раніше повідомлялося, американська компанія Whirlpool Corporation, яка володіє марками Indesit та Hotpoint, йде з росії та продає свої активи турецькому виробнику Arcelik. Сума угоди попередньо оцінюється у €220 млн.