Гутцайт назвав дату початку нового чемпіонату УПЛ. Турнір проведуть в Україні, під час сирени матчі перериватимуть

Порядок організації та проведення змагань в умовах воєнного стану поки що остаточно не готовий, розповів міністр. Регламент опрацьовується спортивним відомством разом із Українською асоціацією футболу (УАФ), Міноборони, МВС, Мінекономіки, Нацполіцією, ДСНС, обласними та Київською міською військовими адміністраціями.

“Поки узгоджуємо деталі, можу сказати точно: матчі будуть проводитися на території України, без глядачів, з дозволу місцевих військових адміністрацій та з дотриманням усіх правил безпеки”, – заявив він.

Безпека, за словами Гутцайта, буде головним пріоритетом, тому для кожного стадіону, який прийме матчі чемпіонату, обов’язковою стане наявність сховищ, облаштованих за усіма стандартами.

“Під час повітряних тривог матчі зупинятимуть – футболісти, тренери та весь штат мають оперативно пройти в укриття.

На кожній грі, запевнив голова Мінспорту, обов’язково будуть присутні представники місцевих військових адміністрацій, бригади медиків та ДСНС.

Контекст:

Змагання української Прем’єр-ліги сезону 2021/2022 років у зв’язку з повномасштабним вторгненням РФ в Україну завершили достроково, турнірну таблицю ліги сезону 2021/2022 років зафіксовано станом на 24 лютого 2022 року.

Перше місце залишилося за “Шахтарем”, “Динамо” фінішувало другим, на третьому місці – СК “Дніпро-1”.

На початку червня глава УАФ Андрій Павелко повідомив в інтерв’ю Associated Press, що у серпні відновлять чемпіонат України з футболу на всіх рівнях: УПЛ, перша ліга, друга ліга, жіночий чемпіонат. Він зазначив, що рішення було ухвалено спільно з президентом України, організацію ігор обговорюватимуть з владою та військовими.

5 липня Павелко розповів, що чемпіонат УПЛ, ймовірно, проводитимуть Київ, Київська, Львівська, Закарпатська та, можливо, Тернопільська області.