Відео: автор «Масяні» випустив серію, як Китай звільняє рф від фашистів

Мультиплікатор Олег Куваєв випустив чергову антивоєнну серію «Масяні». У ньому росіянам пропонується відчути, і як це – коли бомбардують Москву, Петербург чи Новгород.

162-й епізод отримав назву «Санкт-Маріубург», посилаючи до того, що окупанти оголосили Санкт-Петербург містом-побратимом знищеного Маріуполя.

Куваєв зобразив вигаданий напад Китаю на росію. Згідно з сюжетом, дії починаються о 4-й годині ранку, коли Масяню будить чоловік і кричить, що китайці напали на міста рф, щоб «врятувати мирне населення від російських фашистів». У мультфільмі показано всі ті жахи, які зараз переживають українці.

«Знаєте, людей від тварин вирізняє почуття емпатії. Ця війна – страшна ганьба росії та прокляття, а окупанти та вбивці горітимуть у пеклі. Вибачте, що мультик вийшов не смішний, але які веселощі, коли скільки людей помирають щодня?», – каже Масяня наприкінці серії.

Нагадаємо, легендарний британський рок-гурт Pink Floyd вперше з 1994 року випустить нову пісню. Вона буде присвячена підтримці українського народу.

Американський гурт Gogol Bordello записав разом із українським поетом і музикантом Сергієм Жаданом і солісткою гурту Kazka Олександрою Зарицькою пісню про Україну — Сили перемоги.

Голлівудська акторка та посол доброї волі ООН Кейт Бланшетт спродюсувала й озвучила документальний фільм Ukraine: Life Under Attack.