ЗСУ демілітаризували начальника штабу російської дивізії

В Україні ліквідували російського полковника Сергія Кенса, який служив начальником штабу 20-ї гвардійської мотострілецької дивізії.

Про смерть Кенса повідомив полковник ЗСУ, блогер Анатолій Штефан. Інформація підтверджується в російських військових пабліках. Обставини й дата загибелі Кенса до кінця не встановлені.

Сергію Кенсу було 42 роки. Із 2019 року до призначення начштубу він командував 810-ю окремою гвардійською бригадою морської піхоти імені 60-річчя утворення СРСР, яка дислокувалася в Севастополі. Перед тим був командиром 70-го мотострілецького полку 42-ї дивізії у селищі Шалі в Чечні.

Нагадаємо, українська артилерія 10 липня розгромила базу Росгвардії у Херсоні. Унаслідок атак ЗСУ міг загинути чи отримати поранення один із топ-офіцерів рф полковник Росгвардії Олександр Нечипуренко.

Відомо, що ЗСУ спалили тилові бази ворога на півдні за допомогою HIMARS:  це чіткий сигнал росіянам, що Україна готова до контрнаступу, і втримати Херсон та частину Запорізької області окупантам буде вкрай важко.