Мама Кейт Міддлтон хоче допомогти переселенцям з України

Батьки герцогині Кембриджської – Керол та Майк Міддлтони хочуть прийняти українських біженців у своєму будинку у Беркширі.

Передбачається, що Керол та Майкл Міддлтони вивчають плани створення прибудови їхнього особняка в селі Баклбері, який вони купили десять років тому за 4,7 мільйона фунтів стерлінгів.

«Бакльбері дав прихисток великій кількості біженців, і Керол отримувала поради від мешканців села і шукала інформацію про те, як цей процес працював для інших у цьому районі», – повідомляє Daily Mail.

Серед сусідів, які вже надали притулок є телеведучий Кріс Таррант та політик-консерватор лорд Беньйон, друг Міддлтонов, який нещодавно провів захід на якому збирали кошти для біженців у його будинку.

Наближені до Керол Міддлтон люди кажуть, що вона дуже добра і хоче допомагати людям. Зараз мама Кейт Міддлтон зайнята тим, що проводить зустрічі з сусідами і хоче запозичити їхній досвід, щоб створити комфортне житло для переселенців з України.

Один з варіантів, що розглядаються, має такий вигляд, Керол хоче переобладнати вітальню в Bucklebury Manor з сімома спальнями в окреме житло для сім’ї з України.

Однак є питання, пов’язані з безпекою, які ще слід розглянути, враховуючи регулярні візити герцога та герцогині Кембриджських та їхніх трьох дітей, Джорджа, Шарлотти та Луї до будинку Міддлтонів.

Читайте також: 

Влада Великої Британії переглянула візові правила і тепер готова приймати неповнолітніх переселенців з України, навіть якщо вони подали заявку на в’їзд в країну без батьків, або інших повнолітніх родичів.

Німецька благодійна організація Diakonie Katastrophenhilfe, що підтримує постраждалих і надає гуманітарну допомогу, зможе виплачувати біженцям у Польщі по 700 злотих (близько 4593 гривень) і 600 злотих – на кожного іншого члена сім’ї.

У школах Литви ввели 5 уроків української мови на тиждень для школярів-біженців з України.