Хаос в аеропортах: Lufthansa готує нову хвилю скорочення авіарейсів

Німецька авіакомпанія Lufthansa готує чергову хвилю скасування рейсів через брак персоналу.

Про це повідомило агентство Bloomberg.

За словами представника, найбільша авіакомпанія Європи готується скасувати приблизно п’яту частину вильотів зі своїх вузлових аеропортів у Франкфурті та Мюнхені у визначені дні наступного тижня.

Мета скасування – забезпечити стабільний план польотів, точну кількість скасованих рейсів ще не визначено.

Lufthansa скасувала загалом 3100 рейсів минулого місяця після того, як спалах коронавірусної інфекції посилив брак персоналу.

Профспілки заявляють, що зниження заробітної плати та непривабливі умови праці відлякують нових співробітників. 71-річний голова компанії Карл-Людвіг Клей визнав, що ці проблеми – найсерйозніші, які він бачив за всю свою кар’єру.

Авіакомпанії та аеропорти зіткнулись з хаосом і затримками рейсів, не зумівши належно вийти з пандемії коронавірусу з обмеженою кількістю персоналу.

Раніше німецька авіакомпанія Lufthansa скасувала вечірній рейс із Мюнхена до Києва. Своє рішення представники компанії пояснили «політичною ситуацією» навколо України.

Нещодавно німецька авіакомпанія Lufthansa скасувала сотні літніх рейсів через брак персоналу, підкресливши проблеми, з якими стикається Європейська авіація, яка бореться за відновлення галузі після кризи, викликаної коронавірусом.