Фільм Marvel «Тор: Любов і грім» у США зібрав понад $140 млн за перший вікенд прокату

Прем’єра фільму «Тор: Любов і грім» від Marvel Studios зібрала у США понад 140 млн доларів. Стрічка заробила 302 мільйони доларів у всьому світі.

Про це пише CNN.

Видання повідомляє, що новий фільм кінематографічного всесвіту Marvel заробив у США приблизно 143 мільйони доларів у перший вікенд прокату. Ця цифра відповідає очікуванням індустрії.

«Незважаючи на те, що це не рекордний дебют і навіть не найбільше відкриття для Marvel цього року — яке належить «Доктору Стренджу в мультивсесвіті божевілля», — це ще одна потужна прем’єра найнадійнішої франшизи голлівудських блокбастерів», – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що стрічка отримала неоднозначні відгуки як глядачів, так і критиків. Фільм отримав 68% рейтингу на Rotten Tomatoes і отримав оцінку «B+» CinemaScore від глядачів. Оцінка «B+» від покупців квитків — це, як правило, не кінець світу, але це викликає занепокоєння для Marvel.

Раніше анімаційний фільм «Посіпаки: Становлення лиходія» (Minions: The Rise of Gru) заробив у північноамериканському прокаті $108,5 млн за вихідні, а з урахуванням продажу квитків у неробочий понеділок дебют картини може стати найуспішнішим в історії на День незалежності.

Четвертий сезон «Дивних див» став найпопулярнішим англомовним серіалом на Netflix після прем’єри двох останніх серій.

Голлівудська акторка та посол доброї волі ООН Кейт Бланшетт спродюсувала й озвучила документальний фільм Ukraine: Life Under Attack.