У двох районах на Донбасі очікуються запеклі бої – Генштаб ЗСУ

рф готується активізувати бойові дії на Краматорському та Бахмутському напрямках, повідомив Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні станом на 11 липня. 

 На Донецькому напрямку присутні ознаки підготовки підрозділів противника до активізації бойових дій на Краматорському та Бахмутському напрямках.

— Генштаб ЗСУ

На Краматорському напрямку активних дій ворог не проводив. Обстрілював із ствольної артилерії райони населених пунктів Сіверськ, Закітне, Серебрянка, Григорівка, Білогорівка, Верхньокам’янське та Спірне.

На Бахмутському напрямку противник здійснює обстріли із мінометів, ствольної та реактивної артилерії неподалік Берестового, Покровського, Соледара, Зайцевого, Вершини, Новолуганського, Кліщіївки та Нью-Йорка.

Нагадаємо, українські захисники успішно відбили російські атаки на Слов’янському напрямку у напрямку Краснопілля. Також ЗСУ зірвали наступ рф у напрямку Мар’їнки. Російські війська на півдні України намагаються не допустити український наступ та активно обстрілюють позиції Сил оборони зі ствольної артилерії. 

Також повідомлялось, що рф атакувала з артилерії Чернігівську область. Ворожі снаряди поцілили по району населеного пункту Карповичі.