Російські війська «демілітаризували» батальйон «днр», – перехоплення СБУ

Другий батальйон першого армійського корпусу «народної міліції днр», який воює у складі російської армії, був розбомблений під Бердянськом російськими військовими.

Про це свідчить перехоплена телефонна розмова рашистів, повідомляє пресслужба СБУ.

«Пацаны стояли где-то под Бердянском. Не получали ни зарплату, ни*уя. Я так понял, толком их и не кормили. А потом их кинули куда-то на передок. Они там стояли молча-молча, зае*ались стоять, начали назад отходить… Попали на россиян. Россияне их разъе*ошили… Вот те армия, прикинь», – розповідає один із бойовиків «днр», якого рф також мобілізувала на війну проти України.

Російські загарбники намагалися зберегти цей інцидент у секреті, хоча мобілізовані з «л/днр» і так здогадуються, що їх використовують, як гарматне м’ясо, зазначають у Службі безпеки України.

Точну кількість втрат внаслідок інциденту в росії замовчують.

Читайте також:

В СБУ оприлюднили листування агента ФСБ з коригувальником вогню з України. Мешканець Запорізької області за гроші надавав загарбникам інформацію про позиції ЗСУ.

Раніше Служба безпеки України (СБУ) затримала жителя Миколаєва, який здавав окупантам інформацію щодо дислокації та переміщення підрозділів ЗСУ в регіоні, збирав розвіддані щодо критичної інфраструктури та оборонних об’єктів у причорноморських районах.

Завербований російськими спецслужбами українець, який коригував ворожий вогонь по столиці України, отримав вирок – 8 років позбавлення волі.

На Дніпропетровщині затримали чоловіка, який повідомляв росіянам про переміщення ЗСУ, Нацгвардії й розташування військових частин.