В Краматорську затримали агента окупантів, який передавав дані про позиції ЗСУ

В Краматорську затримали місцевого жителя, який передавав російським окупантам інформацію про Збройні сили України. Підозрюваний використовував для листування один з популярних месенджерів.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора у Facebook.

«Мешканцю м. Краматорська повідомили про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про переміщення та розташування Збройних Сил України за можливості їх ідентифікації на місцевості, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України)», – йдеться в повідомленні.

Слідчі встановили, що з травня по липень громадянин України розміщував текстові повідомлення з інформацією про переміщення та розташування військовослужбовців ЗСУ в окремих районах Донецької області.

Ці дані «дозволяли ідентифікувати українських захисників на місцевості та використовувались державою-окупантом під час військової агресії проти України».

Чоловіка затримали, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Раніше Служба безпеки України (СБУ) затримала російського інформатора, що розвідував дані для ракетних ударів та диверсій у Чернігівській області. Він виявився спільником раніше затриманого диверсанта, який планував вибухи на «Укрзалізниці».

В Києві затримали ворожих диверсантів, які цікавилися стратегічними об’єктами.

СБУ затримала в Чернівцях російського диверсанта, який прибув в Україну з Близького Сходу. Він планував вибухи на залізниці.