Олігарх з росії намагався зберегти у Львові своє підприємство, оголошено підозру

Російський олігарх Ігор Чуркін намагався незаконно зберегти майно свого підприємства, що знаходиться у Львові. В ДБР викрили схему та повідомили йому та його помічнику про підозру.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

«Велике українське підприємство ТОВ «Львівські автобусні заводи» взяло значний кредит у державному банку під заставу свого майна. Його власник – громадянин рф Ігор Чуркін, витратив гроші на власний розсуд та відмовився повертати кредитні кошти банку. Водночас він не хотів втрачати майно підприємства, яке перебувало у заставі», – розповіли у відомстві.

За даними слідства, Чуркін розробив схему, щоб блокувати проведення аукціону з продажу заставного майна, а керівник підприємства подав неправдиву заяву до поліції, звинувативши банк у вигаданому кримінальному правопорушенні.

Через кримінальну справу майно цього підприємства перебувало під арештом.

Фігурантам схеми загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Раніше Служба безпеки України виявила незаконну схему зриву поставок медичного обладнання до військових госпіталів і закладів охорони здоров’я. Кінцевим бенефеціаром підприємств-постачальників виявився громадянин рф.

У Києві правоохоронці виявили новий механізм незаконного виїзду чоловіків за кордон. Житель столиці та спільники оформлювали бажаючим виїхати посвідчення волонтера міжнародної громадської організації, за свої послуги просили 10 тисяч доларів з людини.

На Запоріжжі зловмисники телефонували рідним і близьким воїнів ЗСУ та пропонували свою «допомогу» у нібито визволенні їх з полону.