Фото: Зеленський відвідав передові позиції ЗСУ на Дніпропетровщині

Президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції ЗСУ на Дніпропетровщині. Глава держави вручив українським бійцям нагороди та поспілкувався з ними.

Про це повідомляє Офіс президента в Telegram.

Володимир Зеленський провів нараду в Криворізькому районі, де дізнався про ситуацію в регіоні, стан справ у військових частинах та підрозділах.

«Передові позиції на Дніпропетровщині. Поспілкувався з нашими захисниками, вручив їм нагороди. Настрій у них рішучий, в очах – впевненість у нашій перемозі. Дякую, що виборюєте свободу України!» – написав Зеленський.

Також президент України Володимир Зеленський розповів про ситуацію на фронтах. Найскладнішою вона залишається на Донбасі, де окупанти не рахують свої втрати.

Україна може завдати нищівного удару по Кремлю, атакувавши міст через Керченську протоку, що з’єднує материкову росію з Кримом, заявив американський генерал, колишній командувач Об’єднаних Збройних сил НАТО в Європі Філіп Брідлав.

Розвідка Британії повідомила, якою буде наступна ціль наступу окупантів на Донбасі. Загарбники почали концентрувати техніку на лінії фронту в напрямку Сіверська.