Україна нічого не віддає, наши війська повернуться в Лисичанськ – Зеленський

Українські війська повернуться в Лисичанськ завдяки тактиці та постачанню сучасної зброї.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні в Telegram. Він наголосив, що на Донбасі ворог має чисельну перевагу, але ЗСУ знищує потенціал окупантів день за днем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Краматорськ і Слов’янськ найбільше постраждали від обстрілів окупантів – Кириленко

“Росія має достатньо “Смерчів”, “Ураганів”, “Градів”, щоб знищувати в Україні місто за містом. Вони зібрали на Донбасі зараз найбільшу свою вогневу потугу. І вони можуть використовувати десятки тисяч артилерійських снарядів щодобово на одній ділянці фронту”, – зазначив президент.

За його словами, важливу роль у війні відіграє зброя від західних партнерів, але людске життя потрібно берегти понад усе.

“Звичайно, отримані нами системи HIMARS та інша зброя від партнерів грають при цьому важливу роль. Не меншу роль грає і те, що ми бережемо життя наших воїнів. Стіни ми відбудуємо, землю відвоюємо, а людей треба берегти понад усе”, – пояснив Зеленський.

Він запевнив, що українська армія повернеться в Лисичанськ, коли отримає більше сучасної зброї.

“І якщо командування нашої армії й забирає людей із певних точок фронту, де ворог має найбільшу вогневу перевагу, зокрема це стосується й Лисичанська, це означає лише одне: ми повернемося завдяки нашій тактиці та завдяки нарощуванню постачання сучасної зброї. Україна нічого не віддає”, – підкреслив Зеленський.

Сьогодні, 3 липня, місто Слов’янськ Донецької області зазнало наймасштабнішого обстрілу за останній час. У результаті велика кількість поранених та загиблих, у місті до 15 пожеж.

Від ворожих ударів реактивними системами залпового вогню постраждали водночас декілька мікрорайонів міста.