Перехоплення СБУ: рашист розповів дружині про дезертирство в армії окупантів

Розвідка перехопила чергову розмову рашиста із дружиною. Окупант розповів про дезертирство в армії.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони, пише УНН.

У перехопленні рашист розповів дружині про велику кількість поранених, його підрозділ тільки-но вийшов із серйозного бою.

В сусідньому підрозділі командира, який хотів втекти, затримали його підлеглі, додав окупант.

«Четвертий батальйон, вони взяли в полон свого комбата. Примусили з ними бути, щоб не зй… (втік). Тому що в них там трьохсотих дох… (багато). Ми вчора також машини завантажили. Вже напоготові валити. Команда надійшла, стояти далі. Вчора більше двадцяти чоловік трьохсотих росіян вивезли», – розповів окупант.

Раніше повідомлялося, що українські захисники знищили «елітні» підрозділи західного воєнного округу рф, а вціліли лише ті військові, хто відмовився наступати на Україну, йдеться у перехопленій телефонній розмові російського окупанта.

Головне управління розвідки Міноборони України перехопило розмову російського окупанта, у якій він розповідає, як з командирами грабував домівки українців на окупованих територіях. Рашист зазначив, що мародерством займаються усі російські військові, і йому пощастило вкрасти новенький телевізор.

російські окупанти розстрілювали з гармати мирних мешканців Херсона, свідчить перехоплення, яке опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України.