Відновлення наступу окупантів на Київ: в МВС назвали умови

Радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко розповів, за яких умов російська федерація може відновити наступ на Київ. Це можливо, якщо Білорусь введе свої війська в Україну або якщо буде знищене українське угруповання на східному фронті.

Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко в інтерв’ю «РБК-Україна».

«Перший – якщо Лукашенко погоджується запустити сюди білоруську армію. Поки він «петляє» і такого добра не дав. Другий – якщо лукашенко не погоджується, то в цьому випадку наступ на Київ можливий тільки після того, як буде повністю знищено українське угруповання на сході України», – зазначив він.

Білорусь на сьогодні дуже важлива для кремля, оскільки її можливе вторгнення в Україну відволіче увагу частини українських військових від східного фронту та створить загрозу наступу на Чернігів або Київ, додав він.

Раніше повідомлялося, що окупанти спробують оточити ЗСУ в Лисичанську і заблокувати наземні лінії постачання на північний захід від міста, перш ніж відновити наступ на Слов’янськ.

ЗСУ зупинили наступ ворога на Бахмутському напрямку і придушили штурм під Харковом. Окупанти посилюють обстріли прикордонних районів України.

російські війська не змогли повністю відрізати Лисичанськ від шляхів сполучення з Бахмутом. Окупанти також провалили спробу просування в бік Слов’янська.