Брієдіс зазнав другої поразки в кар’єрі. Раніше його переміг лише Усик

У головному поєдинку боксерського вечора в Австралії місцевий проспект Джей Опетая відібрав пояс IBF у крузервейті (до 90,7 кг) у чемпіона з Латвії Майріса Брієдіса.

Претендент-шульга зайняв центр рингу, багато джебив, пробував набирати очки. Брієдіс придивлявся до Опетаї, після чого запрацював активніше, пише vRINGe.com.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Найважчі 12 раундів” – Усик прокоментував перемогу над Брієдісом

У чемпіона була очевидна перевага в потужності. Опетая агресивніше та щільніше запрацював у третьому раунді. На останніх секундах трихвилинки Брієдіс красиво відповів аперкотом.

На останніх секундах четвертого раунду австралієць упіймав чемпіона аперкотом назустріч. Брієдіс був уражений, але на досвіді сховався в клінчі. У п’ятій трихвилинці претендент розбив чемпіонові ніс.

Брієдіс мав великі проблеми. Він задкував, важко дихав і продовжував пропускати. Агресивніше провів сьомий раунд, перехопив ініціативу, оскільки Опетая явно втомився та сповільнився.

У 10-му раунді Брієдіс солідно вразив претендента аперкотом. Той почав виживати. Добити австралійця не вдалося. Опетая спробував відбігатися у вирішальному раунді, дозволивши чемпіону взяти його без бою.

116:112, 115:113 та 116:112 на користь претендента.

Джей Опетая провів 22-й поєдинок, усі виграв, 17 достроково. Австралійські ЗМІ порівнювали його з Олександром Усиком.

Для Майріса Брієдіса це друга поразка в кар’єрі в 30 боях. Першої він зазнав якраз від Усика.