Чи можна ходити на пляжі в Києві: у ДСНС назвали умову

У Києві в червні проводилася робота з технічного обстеження пляжів. Жоден столичний пляж у підсумку не був офіційно відкритий.

Про це заявив заступник начальника управління цивільного захисту ГУ ДСНС Києва Олег Стоволос, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на телемарафон.

«Пляжі офіційно не відкриті. Тому якщо люди все ж йдуть на пляж, потрібно подивитися, якщо поруч з пляжем є житловий будинок або яке-небудь укриття. Якщо вони за 2-3 хвилини зможуть з пляжу сховатися, то тоді можна користуватися, якщо ні – ми б не рекомендували це робити», – заявив він.

Раніше повідомлялося, що пляжі та інші місця відпочинку на узбережжі у Миколаєві будуть закриті для відвідувачів на період воєнного стану.

Працівники ДСНС проведуть перевірку одеських пляжів на наявність вибухонебезпечних предметів та дозволять людям відвідувати повністю розміновані ділянки.

російські окупанти обстріляли пляж на озері Золота Рибка, що у місті Часовий Яр (Донецька область). У момент обстрілу на пляжі перебували діти, які отримали поранення. Також загинула одна людина.