В РФ вигадали, як можна по-новому “приєднувати” чужі території

Депутати Держдуми РФ пропонують внести поправки до закону “Про порядок прийняття в Російську Федерацію та утворення в її складі нового суб’єкта Російської Федерації”.

Цей закон фактично легалізує анексію територій інших держав. Про це йдеться у документі, який опубліковано на сайті Держдуми РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гауляйтер Стремоусов розмріявся про анексію Херсонщини і назвав терміни

Прийняття поправок закріпить на законодавчому рівні норму, яка передбачає, що анексія не буде залежати від “місцеположення кордонів іноземної держави або її частини”.

“Прийняття у Російську Федерацію як новий суб’єкт іноземної держави або її частини здійснюється з урахуванням поділу більшістю громадян іноземної держави або її частини культури РФ як унікальної спадщини її багатонаціонального народу”, – йдеться у повідомленні.

Зараз же у російському законодавстві визначено, що прийняття до складу РФ здійснюється за взаємною згодою Росії та іншої держави відповідно до міжнародного договору.

Президент Індонезії Джоко Відодо під час поїздки в Російську Федерацію передав президенту країни-агресорки Володимиру Путіну послання від президента України Володимира Зеленського.

Також Відодо заявив, що готовий брати участь у налагодженні діалогу між Зеленським і Путіним.