“Термінова евакуація” з Миколаєва: Кім спростував повідомлення у ЗМІ

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім спростував інформацію ЗМІ про заклик мера Миколаєва Олександра Сєнкевича, щонібито терміново потрібно їхати з міста.

“Жодної евакуації немає. Він (Сєнкевич. Gazeta.ua) рекомендує їхати тим, хто цього хоче. Ситуація така сама, як і попередні чотири тижні жодної паніки, нічого у воєнному плані не змінилося”, підкреслив Кім у відеозверненні 24 червня, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський прибув на Миколаївщину – відео

Сєнкевич також написав, що евакуація з міста є добровільною. Усі заяви щодо евакуації мають рекомендаційний характер.

24 червня українські ЗМІ поширили новину, що Сєнкевич закликав “усіх, хто хоче залишитися живим”, евакуюватися на безпечнішу територію. Стверджували, що “Сєнкевич рекомендує людям не повертатися до Миколаєва”, доки українські захисники не відсунули ворога далі до тимчасово окупованих Херсона або Криму.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Миколаїв не сходить з інформаційних хронік. Місто постійно обстрілюють, росіяни все ще намагаються взяти його в облогу. Майже щодня міська влада повідомляє про жертви або поранених серед цивільного населення в місті й Миколаївській області.

Наступ російських окупантів на Миколаїв став би “дорогою в один бік” для них. Для цього РФ знадобилося б зняти з усіх напрямків усі свої війська, каже колишній командувач оборони Миколаєва генерал-майор Дмитро Марченко.