Cisco Systems закриває бізнес на росії та білорусі

Американська компанія Cisco Systems, що виробляє мережеве обладнання, повідомила про згортання свого бізнесу на росії та білорусі.

Про це повідомляє LIGA.Tech з посиланням на агентство Reuters.

Через пришвидшення темпу виходу західних компаній з країн-ізгоїв, компанія припинила ділову активність, продаж і обслуговування в росії та білорусі.

У Cisco Systems заявили, що компанія зосередиться на тому, щоби до постраждалих від згортання бізнесу працівників з росії та білорусі «ставилися з повагою», та щоби вони отримали підтримку під час даного процесу. В компанії також наголошують, що Cisco використовуватиме всі ресурси для допомоги працівникам, організаціям, клієнтам, партнерам та мешканцям України.

Варто зазначити, Cisco Systems – найбільший світовий виробник мережевого обладнання для мереж віддаленого доступу, безпекових та комунікаційних сервісів, корпоративного ринку.

Раніше повідомлялося, через 27 років офіційної діяльності, фінський виробник лакофарбової продукції Tikkurila залишає російський ринок. Також Thales повідомила, що продає бізнес і повністю йде з російського ринку. Оскільки Thales у тому числі відповідала за захист індивідуальних кредитних карт, Альфа-банк розглядає тимчасові обмеження на використання безконтактної оплати та платежів в інтернеті.

Нагадаємо, з моменту повномасштабної війни росії проти України майже 1 тис. компаній оголосили про свої зміни в планах щодо росії. Деякі з цих компаній заявили про повний вихід і згорнули діяльність, інші – лише призупинили свій бізнес, або лише відмовились від запланованих інвестицій, частина – продовжує роботу у звичайному режимі.