На Херсонщині підірвали автомобіль з місцевим колаборантом

У Херсонській області підірвали автомобіль, в якому знаходився місцевий колаборант Дмитро Савлученко.

За попередніми даними, він загинув, повідомив український журналіст Денис Казанський.

За даними російського видання ТАСС, на місці вибуху знаходяться два обгорілі автомобілі, а сама ділянка оточена. На місці працюють вибухотехніки, які перевіряють територію.

Крім того, в результаті вибуху автомобіля вибиті вікна в чотириповерховому будинку, біля якого стався інцидент.

Зазначимо, у 2014 році Дмитро Савлученко був активістом на мітингах за «російську весну». Творець молодіжної організації «Нова русь». Після окупації Херсона завідував молоддю і спортом в «адміністрації» окупантів.

За даними журналіста, Савлученко перебував у партії Віктора Медведчука.

«Можливо, його ліквідували українські спецслужби, проте не можна виключати і варіант кримінальних суперечок», – заявив Казанський.

За його словами, на окупованих територіях йде божевільний поділ награбованого добра.

«Різні угруповання борються за вивезення краденого зерна, вигадують різні «жовті перепустки», щоб обілечувати фермерів, мародерствують на захоплених підприємствах. Так що «парад підривів», який зараз походить від Мелітополя до Херсона – це далеко не завжди робота СБУ. Бандити і грабіжники зараз охоче зводять рахунки один з одним, оскільки всі ці вбивства і вибухи якраз дуже зручно списувати на українські ДРГ», – додав він.

Читайте також

18 червня у тимчасово окупованому Херсоні підірвали автомобіль Audi. За кермом був начальник колонії №90 Євген Соболєв, який співпрацює з окупаційною владою.

14 червня у тимчасово окупованому Херсоні біля будівлі обладміністрації підірвали службовий автомобіль «голови» окупаційної адміністрації Херсонської області Володимира Сальдо.

А на початку червня у тимчасово окупованому Херсоні стався вибух біля окупаційної адміністрації, внаслідок інциденту є постраждалий.