Росія вимушено використовує в Україні льотчиків-“вагнерівців” – розвідка Великої Британії 

Росія використовує на війні проти України пілотів-найманців з приватної військової компанії “Вагнер”, оскільки має нестачу належно підготованого особового складу та бойові втрати.

Про це повідомила пресслужба міноборони Великої Британії 24 червня з посиланням на дані свої розвідки.

Зазначається, російські військово-повітряні сили, ймовірно, щосили намагаються підтримати вторгнення в Україну з достатньою кількістю екіпажів. Розвідка стверджує, що на це вказує використання співробітників у відставці, які зараз працюють за контрактом із групою “Вагнера”.

“Ймовірно, це пов’язано із поєднанням недостатньої кількості належним чином підготовленого особового складу в Росії та її бойових втрат”, ідеться в огляді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Рязанню впав російський військовий літак Іл-76: відео

Розвідка нагадала, що українські військові захопили пілота збитого нещодавно російського штурмовика Су-25. Льотчик виявився “вагнерівцем”.

Зазначається, що під час виконання своїх місій він використовував комерційні пристрої GPS, а не російське військове навігаційне обладнання. Імовірно, це вказує на те, що літаки пілотів “Вагнера” є старішими моделями Су-25. І що РФ не надає “Вагнеру” сучасне обладнання.

18 червня українські військові 72-ї механізованої бригади з переносного зенітно-ракетного комплексу “Ігла” збили під Світлодарськом Донецької області штурмовик Су-25 ЗС РФ.
Пізніше з’ясувалося, що пілотував штурмовик майор повітряно-космічних сил РФ Андрій Федорчуков. Його взяли в полон. На допиті пілот зізнався, що є найманцем приватної військової компанії “Вагнер”. Він бере участь у війні проти України за зарплату 205 тис. руб. на місяць.

Окупант родом із Владивостока. Одружений. Має двох дітей. Дуже сподівається на обмін. Він розуміє, що є найманцем і може постраждати за свої злочини.