лукашенко може віддати путіну свою зброю та військову техніку

У білорусі під приводом навчань знімають зі зберігання озброєння і військову техніку – ймовірно, для передачі її рф.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу.

«За наявними даними, під приводом проведення занять, тренувань, збірних заходів на базах зберігання озброєння та військової техніки на даний час проводяться обслуговування та зняття цієї техніки зі зберігання. Враховуючи великі втрати агресора у озброєнні та військовій техніці, а також дещо кращий стан та умови зберігання даної техніки на складах Збройних сил білорусі, не виключається, що наш сусід надасть зазначене озброєння та військову техніку для російського агресора», – пояснив він.

За словами Громова, зараз на території Білорусі знаходяться спеціальні підрозділи російських силових структур, а також приватних військових кампаній. Також виявлено, що на території колишнього аеродрому Зябрівка в Гомельській області білорусі активно проводяться заходи щодо будівництва військової інфраструктури.

«Не виключається, що надалі в рамках існування так званої союзної держави Білорусь надасть цю територію для розміщення чергової військової бази агресора поблизу нашого державного кордону», – вказав представник Генштабу ЗСУ.

Читайте також

білорусь почала великі «мобілізаційні навчання» у Гомельській області біля кордонів з Україною. Маневри триватимуть з 22 червня по 1 липня.

Напередодні білорусь зосередила біля кордонів з Україною до семи батальйонів військових, але ознак формування потужного наступального угруповання, не спостерігається.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак вважає, що білорусь навряд чи масштабно воюватиме проти України, хоча і дала росії свою територію для дислокації військ та запуску ракет.

Водночас, ЗМІ повідомляють, що білорусь начебто готує вторгнення у Волинську, Рівненську та, ймовірно, Київську області. Армія буде готова за кілька місяців та її головне завдання – створити для України війну на два фронти і протриматися хоча б тиждень.