Велика Британія вдарила санкціями по нафтопереробній галузі РФ

Велика Британія в четвер оголосила про запровадження нових санкцій проти Російської Федерації.

Обмеження стосуються експорту товарів і технологій нафтопереробної та авіаційної галузей, а також використання в РФ фунта стерлінгів і банкнот ЄС, повідомила 23 червня пресслужба уряду Великої Британії.

“Ідеться про заборону на експорт, постачання і доправлення товарів і технологій, які стосуються хімічної та біологічної зброї, морської та нафтопереробної галузі. Також заборонений експорт або використання в Росії авіаційного пального й паливних добавок”, ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усі кінотеатри в Росії можуть закрити на 5-10 років

Валютні обмеження передбачають заборону на експорт у Росію або для використання там банкнот фунтів стерлінгів чи валют ЄС. Уряд Великої Британії також заборонив надання, постачання або доправлення таких банкнот особам, пов’язаним з РФ.

“Окремі обмеження поширюються також і на непідконтрольні уряду України території. Також Британія забороняє імпорт, придбання або доправлення окремих товарів, які приносять прибуток і походять чи відправляються з Росії”, зазначили у відомстві.

РФ також буде заборонено надавати технічну допомогу, фінансові й брокерські послуги, пов’язані з імпортом чавуну й сталі.

Велика Британія не відкрила візи російській делегації для участі в наступній сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ. Всі її члени перебувають під санкціями країни.