У столиці офіційно заборонили феєрверки та їзду на авто без глушника: деталі

На час війни в Києві заборонили продаж та запуск феєрверків та пересування містом автомобілів без глушника. Також в столиці облаштують укриття в тих школах, де їх немає.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.


Віталій Кличко
мер Києва

«Кілька років тому було вже рішення про заборону феєрверків, але бачимо, що не всі поводяться адекватно. В Україні війна, тривають артобстріли наших міст, а деякі громадяни влаштовують салюти! Або ганяють вулицями на авто, як на реактивному літаку! За це має бути відповідальність»

Перше рішення передбачає, що на період дії воєнного стану на території України та 30 днів після його припинення чи скасування на території міста Києва заборонено продаж феєрверків, салютів і піротехнічних засобів, а також їх запуск.

Друге рішення передбачає заборону руху столицею транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів та інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач, до моменту припинення чи скасування дії правового режиму воєнного стану на всій території України.

Раніше ми писали, що Верховна Рада проголосувала за заборону російської музики в українських медіа та громадському просторі.

Також нагадаємо, що голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов підписав наказ, який забороняє продаж алкогольних напоїв по всій території Харківської області.