ДБР виявило на Сумщині підпільний склад «ОПЗЖ»: деталі

Підпільний склад із майном забороненої судом партії «Опозиційна платформа – За життя» виявили співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) в Охтирці Сумської області.

Про це ДБР повідомляє у телеграм-каналі.

«Працівники Державного бюро розслідувань у рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом колабораційної діяльності секретаря Охтирської міської ради, членкині партії «ОПЗЖ», виявили в Охтирці приміщення, у якому ховали пропагандистську літературу та іншу атрибутику партії» , – йдеться у повідомленні.

У ДБР зазначають, що після того як регіональний офіс партії було зруйновано під час наступу російських окупантів, місцеві активісти «ОПЗЖ» почали «рятувати майно».

«Речі перевозились у приміщення, яке належить колишньому правоохоронцю – депутату Охтирської міської ради від «ОПЗЖ», – уточнюють у повідомленні.

Під час обшуку співробітники ДБР виявили пропагандистські газети та листівки, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, блокноти із чорновими записами із доказами протиправної діяльності, посвідчення помічників народного депутата України.

Раніше ми писали, що у Верховній Раді України ліквідували фракцію «Опозиційна платформа – за життя».

Також нагадаємо, що у Верховній Раді пропонують законодавчо ухвалити механізм, що дозволить усунути екс-депутатів ОПЗЖ від роботи в парламенті.