Італія продовжить фінансувати відновлення Бучі, – мер Бергамо

Італія уже ухвалила рішення про виділення перших 500 тис. євро на відновлення Бучі і продовжить фінансувати відбудову міста.

Про це повідомив мер італійського міста Бергамо Джорджо Горі в ході зустрічі з Міністром фінансів України Сергієм Марченком, йдеться в релізі Мінфіну.

За словами Горі, Італія продовжить залучати кошти на відновлення міста Буча, яке зазнало значних руйнувань від російських військ.

При цьому у квітні італійська гуманітарна організація Cesvi зі штаб-квартирою у Бергамо ухвалила рішення про виділення перших 500 тис. євро на відновлення Бучі.

Муніципалітет Бергамо готовий виступити одним з донорів для відбудови комунальної інфраструктури та об’єктів соціальної сфери Бучі, зазначив Горі.

У пріорітеті відновлення міста на Київщині – відбудова зруйнованої інфраструктури, житла, переобладнання парків спеціальної техніки, зокрема автомобілів швидкої допомоги, пожежних машин та громадського транспорту, зазначає Мінфін.

Читайте також:

Одним із пріоритетів діяльності Чехії під час її головування у Раді ЄС стане відновлення України.

Естонія має намір залучити інші країни до відновлення зруйнованих під час війни з Російською федерацією об’єктів у Житомирській області.

Міністр юстиції Німеччини Марко Бушманн виступив за експропріацію майна російських олігархів та використання активів для відновлення України.