Шольц прокоментував перспективи мирних переговорів України і рф

Перспектив для мирних переговорів між Україною і росією канцлер Німеччини Олаф Шольц не бачить найближчим часом. І винен у цьому президент рф владімір путін. 

Перемовини, на думку Шольца, залишаються далекою перспективою. Німецький лідер зазначив що кремль веде нещадну війну проти українців, тому Україна буде отримувати фінансову, економічну, гуманітарну, політичну і військову допомогу.

Канцлер ФРН додав, що Німеччина візьме на себе відповідальність і розширить присутність в Балтійському регіоні, щоб «захищати кожен квадратний метр території Альянсу». 

Нагадаємо у найближчій перспективі канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає немислимим якесь партнерство Заходу з імперіалістичною росією путіна. Також Шольц проти мирного договору між Україною та росією, якщо він буде продиктований путіним. І обіцяє не змушувати Зеленського щось підписувати.

Проект перспективного плану Маршалла для України стане одним з питань, яке обговорюватимуть лідери країн «Великої сімки» на їх майбутньому саміті в Німеччині.