Польща анонсувала допомогу Україні у відновленні торгового флоту

Кілька представників суднобудівної промисловості Польщі запропонували створити спільні робочі групи, які обговорюватимуть будівництво суден для України, відновлення торгового флоту, а також співпрацю проектних бюро двох країн.

Польська сторона готова запропонувати навчання українським студентам на Корабельному відділенні Гданської політехніки, а також на навігаційному відділенні морської академії в Гдині, повідомляє «Укрінформ».

Також польська сторона готова провести аудит українських суднобудівних підприємств, допомогти у відновленні їх технічного потенціалу та розпочати будівництво суден у співпраці з проектними бюро та фахівцями з Польщі.

Представники польської суднобудівної галузі також відзначили, що співпрацю можна було б почати, наприклад, з будівництва буксирів і барж, які б перевозили по Дніпру Будматеріали, продукцію металургії і т. д.

Раніше ми писали, що Польща в рамках збільшення чисельності збройних сил створить дві нові дивізії на сході країни, одна з них буде механізована.

Також нагадаємо, що Польща на південному сході хоче межувати з Україною, а не з росією. Відтак Київ має отримати від Заходу стільки військової допомоги, скільки власне й очікує Україна.