У Хмельницькому відкрили центр допомоги маріупольцям – які послуги надають

У Кропивницькому відкрили центр підтримки вимушених переселенців “ЯМаріуполь”.

Там маріупольцям, які приїхали у місто та область, будуть надавати різноманітну допомогу. Про це повідомили у Кропивницькій міській раді.

Він розташований у центрі надання адміністративних послуг “Прозорий офіс”. Там є ігрова кімната для дітей. Також у центрі надають продуктові набори. Ще пропонують різноманітну допомогу:

– гуманітарну;

– юридичну;

– адміністративну;

– медичну;

– психологічну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві відкрився центр підтримки переселенців “ЯМаріуполь”

У Центрі працюють 11 маріупольців. Проєкт ініціювала міська рада Маріуполя. Його підтримують обласні адміністрації, українські та міжнародні донори.

На відкриття Центру у Кропивницький приїхав міський голова Маріуполя Вадим Бойченко. Він розповів, що подібні сервіси заплановано відкрити у ще десяти великих містах України. Ще чотири – вже створені у чотирьох містах: Запоріжжі, Дніпрі, Вінниці і Києві.

Центр “ЯМаріуполь” працює у Кропивницькому з понеділка по суботу з 8:00 до 18:00.

Маріуполь був заблокований російською армією 1 березня, загарбники поступово захоплювали місто. Вкінці квітня російські війська заблокували останніх захисників Маріуполя на заводі “Азовсталь”. 20 травня заявили про вихід усіх українських бійців із його бункерів. Маріуполь опинився в повній окупації.