Шольц прокоментував можливість мирного договору з путіним

Канцлер ФРН Олаф Шольц проти мирного договору між Україною та росією, якщо він буде продиктований путіним. І обіцяє не змушувати Зеленського щось підписувати.

Про це повідомляється у заяві Олафа Шольца. «Україна, і тільки Україна вирішує, що їм підходить. Нічого про Україну без України! Ми далекі від переговорів, тому що путін вірить у продиктований мир. Тим важливіше, щоб ми неухильно трималися курсу», – заявив лідер Німеччини.

Шольц наголосив, що Євросоюз, НАТО та країни «Великої сімки» повинні послати чітке повідомлення про те, що демократії світу «стоять разом у боротьбі проти імперіалізму путіна».

Читайте також:

Посол України у Німеччині Андрій Мельник, відомий жорсткою критикою глави німецького уряду Олафа Шольца, за підсумками вчорашнього візиту канцлера до Києва висловив йому подяку.

Нагадаємо, напередодні президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Олаф Шольц, прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі, а також президент Румунії Клаус Йоханніс відвідали Україну. З міркувань безпеки київський візит трьох лідерів довго не підтверджували офіційно – хоча про спільний приїзд до української столиці Макрон, Шольц та Драгі повідомляли раніше.

Гості відвідали зруйнований окупантами Ірпінь. Також вони виступили за негайне надання статусу кандидата на вступ до Євросоюзу для України.

російська федерація повинна відкликати свої війська з території України і погодитися на мирні переговори, заявив Олаф Шольц, перебуваючи у Києві.

Володимир Зеленський під час переговорів у Києві обговорив із Шольцом, Макроном, Драгі, Йоганнісом посилення оборони України, її економічну підтримку, протидію продовольчій кризі та санкційний тиск на рф.