Як мінятимуть захисників Азовсталі – Буданов розповів деталі

Українські розвідники планують поетапний обмін захисників Маріуполя.

Невеликі обміни відбуваються постійно, сказав начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданова під час телемарафону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернення захисників Маріуполя: президент розповів про деталі

“Найближчим часом ми сподіваємося звільнити більш менш значну кількість наших полонених. Про це повідомимо у ЗМІ”, – повідомив він.

Розвідка має майже всю інформацію про бійців з Азовсталі. Основна частина перебуває у ​​таборі для військовополонених у селі Оленівка Волноваського району Донецької області. Окупанти періодично вивозять людей звідти для проведення слідчих дій.

2439 захисників Азовсталі майже місяць перебувають у російському полоні. 20 травня командир полку “Азов” підполковник Денис Прокопенко заявив, що вище військове керівництво України віддало наказ про збереження життя і здоров’я військовослужбовців гарнізону та припинення оборони Маріуполя. Де саме утримують українських воїнів і в яких умовах, зараз невідомо.

Російські окупанти передали перші тіла українських захисників, які загинули на Азовсталі. Обмін відбувся 4 червня на лінії фронту в Запорізькій області у форматі 160 на 160.

Щонайменше 52 із цих тіл вважаються рештками бійців полку “Азов”. Тіла бійців вже привезли до госпіталю в Києві. Там проводять аналіз ДНК для ідентифікації, повідомив екскомандир “Азова” Максим Жорін.

15 червня до Києва привезли тіла ще 64 загиблих українських захисників з Азовсталі.