Окупанти спалили своїх “двохсотих” біля Чаплинки: кидали трупи в котлован із шинами

В тимчасово захопленому місті Токмак Запорізької області російські окупанти вимагають у медиків довідки про нездатність продовжувати службу.

Ворожі солдати погрожують лікарям розплатою. Одночасно з цим окупаційна комендатура обіцяє неприємності, якщо видаватимуть фальшиві довідки. Про це повідомляє Головне управління розвідки.

Лікарі через це змушені звільнитися та евакуюватися на підконтрольну уряду України територію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали громади України, які перебувають у зоні бойових дій або в окупації

Студенти Таврійського агротехнологічного університету імені Моторного в Мелітополі проігнорували запрошення на навчання від створеного окупантами Мелітопольського державного університету. 95% слухачів продовжать навчання лише якщо заклад буде підпорядкований Міністерству освіти України.

Після удару ЗСУ в районі Нової Каховки Херсонської області загарбники звезли тіла своїх вбитих військових у район аеродрому Чаплинка. Там підготували котлован з автомобільними шинами. У ньому трупи спалили. Місцеві мешканці скаржаться на сморід.

На тимчасово захоплених територіях України ситуація з пенсійними та іншими соціальними виплатами залишається складною. За словами Ірини Верещук, подекуди заборгованість є по два місяці, а люди не можуть зняти гроші в банках.

Через це схвалили постанову, згідно з якою Укрпошта отримала повноваження розвозити людям готівку та забезпечувати пенсією.