Zoom стане безкоштовним для частини українців

Американська Zoom Video Communications надасть безкоштовний доступ до програмного забезпечення Zoom Meetings for Education для українських вишів та профтехучилищ у 2022-2023 навчальному році.

Про це написав віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі. «Це дуже важливо під час війни, коли все навчання відбувається в онлайні. Наразі деякі студенти захищають дипломні роботи в окопах, захищаючи державу, а вчителі проводять уроки для школярів прямо з бомбосховищ», – вказав він.

Міністерство освіти і науки у листі до навчальних закладів, оприлюдненому на порталі Освіта.ua, повідомило, що розширений доступ Large Meeting дає змогу учасникам навчального процесу здійснювати запис зустрічей, а також проводити навчальні заняття для 1000 учасників одночасно.

Читайте також:

Відеосервіс Zoom виплатить користувачам по $15−25 компенсації в межах врегулювання групового позову через обмін даними з Facebook і хакерських атак. Загальна сума компенсації – $85 млн.

Компанія Zoom Video Communications з 31 березня відкликала у своїх партнерів дозвіл продавати ліцензії російському держсектору. Причини обмежень не повідомляються, але швидше за все, мова йде про довгострокову перспективу дії заборони.

У минулому році американська компанія Zoom Video Communications вчергове зафіксувала рекордну квартальну виручку і знову підвищила прогноз на поточний фінансовий рік.