СБУ запобігла розкраданню запчастин до бойових літаків ЗСУ: деталі

Служба безпеки України запобігла розкраданню комплектувальних до літаків ЗСУ на суму понад 10 млн грн і заблокувала мільйонні активи видобувної компанії рф.

Про це повідомив речник СБУ Артем Дехтяренко.

«СБУ ліквідувала чергову загрозу обороноздатності нашої держави – схему присвоєння комплектувальних до бойових літаків на одному з держпідприємств в Одесі. Зловмисники намагалися незаконно реалізувати партію запчастин до авіадвигунів на загальну суму понад 10 млн грн»

За його словами, завдяки реагуванню контррозвідки СБУ у власність держави повернули більше ніж півтисячі найменувань продукції, якої достатньо для ремонту десятків одиниць військової авіатехніки.

«Встановлено, що схему організувало керівництво держпідприємства. Чиновники списували комплектувальні як непридатні до використання та складували їх у закритих приміщеннях заводу. Потім вони намагалися провести викрадений товар через фіктивну процедуру закупівлі під виглядом придбання нових запчастин та агрегатів»

Раніше ми писали, що керівнику будівельної компанії оголосили підозру у привласненні понад 2 млн грн на реконструкцію собору святого Юра у Львові.

Також нагадаємо, що слідчі управління Служби безпеки в Одеській області повідомили про підозру пропагандисту, який відкрито підтримує збройну агресію росії і активно розповсюджує матеріали російської пропаганди.