Над Україною кружляє циклон: дали невтішний прогноз на завтра

Над Україною крутиться циклон.

23 червня погода принесе комфортну температуру повітря, у більшості областей очікується +20…26°С, повідомила синоптикиня Наталка Діденко у Facebook.

“Цей циклон несе із собою дощі, які українці просять для своїх городів та квітів, повіває вітром, особливо на узбережжях, щоб змести нечисть подалі від нашого берега. Градуси також сприятливі, особливо для військових, яким спека зайва. Їм і так є чим та як грітися”, – написала вона.

Дощі, місцями з грозами, пройдуть у центральних, східних областях і подекуди на півночі. У південній частині країни також пополиває та погримить, окрім Одещини. Західні області утримаються від опадів, хіба що на Волині та Рівненщині можливий невеликий дощ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дощі з грозами і шквали: в Україну суне потужна негода

Північно-східний вітер посилюватиметься до штормового у центральних, північних, східних областях, а також на півдні України.

У Києві у четвер очікується місцями невеликий дощ. Але й прояснення будуть. Очікується поривчастий, до сильного, вітер. Температура повітря завтра впродовж дня становитиме в столиці +20°С.

“Для зацікавлених поведінкою магнітного поля Землі – завтра-післязавтра передбачається незначна його активізація”, – додала синоптикиня.

Цього літа в Україні очікуються аномально високі температури. Особливо спекотно буде в західних областях.

Червень може стати на один-два градуси теплішим, порівняно з середніми даними за останні 30 років. Водночас температура повітря впродовж місяця, ймовірно, відповідатиме типовому липню.