Кохана називає “Вумною Вуткою” і затримували поліцейські: маловідомі факти про Сергія Притулу

22 червня телеведучий Сергій Притула святкує день народження. Йому виповнюється 41 рік. Він відомий не лише успішними телешоу й проєктами. Також Притула – співпродюсер скетч- шоу “Файна Юкрайна”, резидент української версії Comedy Club UA та засновник “Вар’яти шоу”. До того ж, знаменитість активно волонтерить, збираючи кошти для боротьби з російськими загарбниками.

Gazeta.ua зібрала маловідомі факти й архівні фото з життя сьогоднішнього іменинника.

1. Мати Притули була не в захваті від ідеї сина вчитися у Києві. Тож він вступив до Тернопільської академії народного господарства. Артист родом зі Збаража, що на Тернопільщини.

2. В університеті Притулу ледь не вигнали за місяць до диплому. Це могло статися через те, що майбутній ведучий був ватажком студентського мітингу.

3. Ще до телебачення працював на радіо. 1998 року пройшов кастинг на посаду радіоведучого. Рік по тому з’явився в ефірі “Радіо Тернопіль 106.1 FM”. Тоді у нього був псевдонім “Сірий”.

4. Притула жив у Великій Британії у будинку з вісьмома сусідами. Ведучий спочатку вчився в Англії, а потім покинув навчання. Деякий час працював у сфері обслуговування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Носить із собою костюм капітана Джека й витратив $5 млн на незвичайне бажання: цікаві факти про Джонні Деппа

5. Декілька років тому Притулу забрали до поліцейського відділення. Це сталося на Луганщині, де ведучий перебував із волонтерською місією. Військові на одному з блокпостів не впізнали ведучого в машині. А Притула не мав з собою документів, аби підтвердити особу.

“Потім я вийшов на вулицю і намагався стати так, щоб на мене падало світло ліхтаря, щоб було видно обличчя. Та військові вже викликали поліцію. Приїхало четверо поліцейських з автоматами і забрали мене в райвідділення для того, щоб встановити мою особу”, – розповідав він ще 2019 року.

6. Ведучий одружений вдруге. Його обраницею стала колега Катерина Сопельник. Пара одружилася 2015 року. Притула зізнавався в одному з інтерв’ю, що під час підготовки до весілля “істеричкою” був більше він, ніж наречена. Подружжя виховує разом трьох дітей: сина 13-річного Дмитра від першого шлюбу ведучого, а також спільних доньок – 4-річну Соломію й однорічну Стефанію.

7. Кохана іменинника Катерина вигадала кумедне прізвисько чоловіку.

“Я взагалі-то не люблю оцих пискливих звернень, але є одне. Коли я роблю якісь правильні речі, і вони поліпшують життя моєї сім’ї, приходжу потім додому, а мене дружина зустрічає на порозі і каже: “Прийшла моя Вумна Вутка”, – ділився Притула.

Аукціонний дім “Дукат” разом з Благодійним Фондом Сергія Притули проводять благодійний аукціон. Продають колекцію картин сучасних українських художників на мотиви російсько-української війни. 100% виручених коштів будуть витрачені на закупівлю 50 БПЛА “Валькірія” українського виробництва.