На Майдані Незалежності прощалися з командиром батальйону “Карпатська Січ”

На Майдані Незалежності у Києві попрощалися із загиблим командиром батальйону “Карпатська Січ” Олегом Куциним.

Вшанувати пам’ять Героя прийшов і мер Києва Віталій Кличко.

“Він захищав Україну у 2014 на Донбасі, бився в аеропорту Донецька. Він пішов захищати нашу державу з перших днів широкомасштабного вторгнення російських варварів у 2022 році. Відважний, принциповий, справжній офіцер і наставник бійців. Олег загинув у бою на Ізюмському напрямку. Вічна пам’ять тобі, Олеже! Слава Україні! Слава її героям!”, – написав мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Нам треба вбити до біса багато русні!” – як у Києві оплакали та провели в останню путь Романа Ратушного

Олег Куцин також був заступником керівника муніципальної охорони столиці.

Спочатку він захищав Київську область, потім підрозділ перекинули на Харківщину. Куцин створив добровольчий батальйон у 2014 році, нині це один з підрозділів у складі Збройних сил України.

Про загибель воїна стало відомо 19 червня. Олег Куцин – родом із Івано-Франківська, двічі обирався депутатом Тячівського міської ради.

Батальйон “Карпатська Січ” створили у 2014 році. 2015-го підрозділ увійшов до складу 93-ї механізованої бригади ЗСУ. Брав участь у боях в районі Донецького аеропорту: бої за Піски, шахту “Бутовка”, Водяне, Опитне.

9 травня у Михайлівському золотоверхому соборі у Києві попрощалися із журналістом, військовослужбовцем Збройних сил України Олександром Маховим, який загинув від російських обстрілів під Ізюмом.

28 травня в боях біля міста Попасна на Луганщині загинув журналіст Віталій Дерех із Тернополя.