У Маріуполі залишилися декілька терапевтів і хірургів. Ситуація катастрофічна – Денісова

Ситуація з медициною в Маріуполі катастрофічна.

Майже всі місцеві лікарі виїхали з міста, не залишилось вузькопрофільних спеціалістів. Медичну допомогу можуть надати декілька терапевтів та хірургів. Про це повідомила колишня омбудсмен Людмила Денісова у Telegram.

Більшість медичних закладів пошкоджені або зруйновані. До того ж окупанти викрали сучасне обладнання.

“Немає ліків. Хаотичні “поставки” з РФ та тимчасово окупованої території ОРДО не задовольняють навіть елементарні потреби у лікуванні”, – пише.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Терористи в Маріуполі обіцяють “компенсацію” за втрачене житло. Але є умова

Денісова додає, що у місті відсутній інсулін.

“За інформацією мерії Маріуполя в місті залишилось не менш тисячі людей, хворих на цукровий діабет в стані реальної загрози загибелі через відсутність звичного інсуліну та медичного колапсу”, – каже вона.

Люди гинуть через неможливість отримання медичної допомоги та лікування.

“Фактично навіть без бомбардувань та обстрілів РФ продовжує масово вбивати маріупольців.

Росія вбила понад 22 тис. маріупольців. Це приблизні дані. Зараз місто зачинене. Там лишаються понад 100 тис. місцевого населення. Люди, які залишилися в місті, живуть без світла і питної води. Роботи немає. Вони змушені розбирати завали за воду та їжу. Маріуполь це гетто, яке створила Росія.

Окупанти з 1 червня припинили видавати гуманітарну допомогу. На продукти можуть розраховувати лише літні люди та інваліди, які самостійно мають прийти за цією “допомогою”.