У Мелітополі обдурюють людей, щоб роздавати паспорти РФ – черги займають зранку

У тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області російські окупанти дезінформують місцевих мешканців, щоб вони погодилися оформити паспорт РФ.

Через пропагандистські ЗМІ поширюють фейки, в яких “прогнозують” бідність, якщо люди не погодяться отримати російський документ. Про це повідомив мер міста Іван Федоров в ефірі національного телемарафону.

Зокрема, людям розповідають, що вони нібито більше не зможуть отримувати українські пенсії. Тому їм кажуть, що необхідно оформити російський паспорт та ставати у чергу за виплатами.

“Рашисти зрозуміли, що мало хто в Мелітополі бажає добровільно отримувати російські паспорти, тому вони вирішили вдатися до дезінформації. Погрожують пенсіонерам”, – зазначив Федоров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У захопленому Мелітополі росіяни вигадали нову корупційну схему

Біля колишнього Адмінцентру вже протягом декілька днів люди стоять у черзі, яка простягається на всю вулицю. Там окупаційна влада відкрила міграційну службу РФ. Дехто займає чергу з 4:00 ранку.

Водночас Федоров запевнив, що український уряд виконує всі свої обов’язки за соціальними статтями. Саме тому Україні продовжує нараховувати і виплачувати пенсії.

На тимчасово захоплених територіях Запоріжжя окупаційна влада погрожує населенню смертною карою. Також почалася нова хвиля викрадення людей.

Водночас стало відомо, що 99% громадян в Мелітополі чинять опір окупаційній владі. Нещодавно місцеві фермери підсунули окупантам отруєну черешню, яка викликала у них масові захворювання.