ЗСУ продовжують контрнаступ на Херсонщині, подробиці не розголошуються

Збройні сили України проводять контрнаступальні дії на Херсонщині, однак населені пункти, які визволяють, не афішуються з питань безпеки.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомила керівник об’єднаного координаційного прес-центру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк, повідомляє Укрінформ.

«Ми дійсно маємо певні успіхи, контрнаступальні дії, які суттєво просувають нас у східному напрямку, але не оголошуємо зараз населені пункти, які визволили, тому що в умовах війни дуже важливо пройти, вивільнити, закріпитися і посунути ворога настільки, щоб він не міг укривати потужними і дуже жорстокими артилерійськими, мінометними ударами той населений пункт, який уже під нашим контролем»

— Наталя Гуменюк,
керівник об’єднаного координаційного прес-центру сил оборони Півдня України

Вона зазначила, що постійно перебуває у контакті з жителями захоплених територій і партизанами, що допомагають ЗСУ.

«У нас є з ними контакт, ми з ними спілкуємось, підтримуємо їх і дуже вдячні за той потужний партизанський рух, яким вони тримають насторожі окупантів. Тому що вони постійно демонструють, що Херсон, Херсонщина – це Україна, і визволення ось-ось станеться»

— Наталя Гуменюк,
керівник об’єднаного координаційного прес-центру сил оборони Півдня України

Читайте також

Українські захисники відкинули окупантів з першої лінії оборони на Херсонщині. Ворог укріплюється на другій і третій лініях.

російські окупаційні війська усвідомили, що не зможуть зупинити наступ української армії під Херсоном та зводять укріплення в самому місті.

Контратаки ЗСУ найближчими тижнями будуть ще більше загрожувати російським окупантам у Херсоні та на Запоріжжі. Міський голова Мелітополя впевнений, що найближчим часом обидва міста будуть звільнені.