Миколаїв з областю знову атакували росіяни: є загиблі й багато поранених

Не вщухають хаотичні обстріли Миколаївщини російськими окупантами. Вчора знову поцілили по житловим кварталам Миколаєва, є загиблі.

Загалом у регіоні поранень минулої доби зазнали 18 людей, заявила 22 червня голова обласної ради Ганна Замазєєва в Telegram. Дітей серед постраждалих немає.

“Дісталося громадам Баштанського і Миколаївського районів. Зокрема, під обстріли потрапили Широківська, Березнегуватська, Інгульська, Куцурубська, Очаківська, Радсадівська, Воскресенська та Первомайська громади. Серед пошкоджень будинки, школи, соціальні та промислові об’єкти”, – написала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подружжя у Миколаєві здавало росіянам позиції ЗСУ

На сьогоднішній ранок у миколаївських лікарнях перебувають 274 громадянина, які постраждали від атак окупантів в області. Ще 51 людина отримала допомогу амбулаторно.

“Усі поранені доправлені у медичні заклади. Велика подяка й шана нашим лікарям, які цілодобово й самовіддано рятують життя і здоров’я миколаївців. Усім якнайшвидшого одужання”, – йдеться у повідомленні.

Миколаїв третій місяць поспіль готується до можливого наступу російської армії. В місті накопичують війська та будують фортифікаційні споруди. Однак суттєвих змін на лінії фронту, які вказували б, що це може статися найближчим часом, немає.

Водночас керівник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім вважає, що Росія найближчими місяцями може здійснити потужний наступ на два українські міста – Запоріжжя та Миколаїв.