Джонсон пояснив, до чого призведуть поступки путіну

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вважає, що поступки російському диктатору володимиру путіну щодо війни Росії проти України призведуть до катастрофи.

Як  повідомив його офіційний представник, Джонсон сказав Кабінету міністрів, що Велика Британія не повинна дозволяти нікому думати, що поступки путіну призведуть «до чого-небудь, крім катастрофи», оскільки він сприйме це «як нагороду за необґрунтовану агресію», передає Independent.

Чиновник зазначив, що Джонсона турбує перемикання уваги світової спільноти від України на глобальні проблеми, зокрема питання інфляції у всьому світі.

Джонсон пообіцяв забезпечити «нову політичну, військову та фінансову підтримку з боку міжнародної спільноти» Україні, попередивши про «зростаючу втому» від війни.

Раніше ми писали, що Велика Британія готова й надалі надавати озброєння та готувати військових, поки росіян не виб’ють з української території.є

Також нагадаємо, що 17 червня у Київ приїхав прем’єр Великої Британії Борис Джонсон – вже вдруге з початку російського вторгнення.