Прикордонники готові до візового режиму з рф: віза не гарантуватиме в’їзду

Українські прикордонники готові до запровадження візового режиму із росією та перевірок громадян рф. Водночас віза не гарантуватиме, що росіян запустять до країни. 

На можливість перетину кордону впливають 5 критеріїв: наявність дійсного паспорта, відсутність інформації про обмеження в’їзду під правоохоронних органів України, віза, наявність достатнього фінансового забезпечення на період запланованого перебування і для повернення та підтвердження мети поїздки, передає Укрінформ.

Якщо хтось з іноземців не відповідає одній із цих вимог, то навіть за наявності візи таким особам може бути відмовлено у в’їзді в нашу країну… Державній прикордонній службі, нашим співробітникам не становить складнощів перевіряти наявність ще однієї категорії іноземців, кому необхідно потрапити в нашу країну за умови наявності візи. Ми маємо доступ до тих баз даних наявності віз, які видаються дипломатичними представництвами України, а також до ресурсу єВіза для того, щоб перевірити під час спроби перетину кордону громадянами чи дійсна ця віза, чи вона видавалась цій особі і власне чи не є вона підроблена

— Андрій Демченко
речник Держприкордонслужби

Нагадаємо, Україна з 1 липня запроваджує візовий режим для в’їзду громадян Російської Федерації.

Раніше ми писали, що парламент Канади проголосував за негайне запровадження безвізового режиму в’їзду із Україною.

Також нагадаємо, що ОАЕ призупинили безвізовий режим для українців.