На Донбасі ЗСУ дали відкинули окупантів на двох напрямках

На Донбасі українські воїни на напрямку Миронівка Семигір’я відбили штурм в напрямку Вуглегірської ТЕС.

Також зупинили наступ у напрямку Молодіжне Катеринівка. Ворог відійшов. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України в Facebook.

На Слов’янському напрямку окупанти створюють умови для відновлення наступу на Слов’янськ. Ведуть штурмові дії. Обстрілюють із реактивних систем залпового вогню Нову Дмитрівку, Осинівку, Курульки, Іванівку та Адамівку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти вчергове змінили дату “захоплення” Луганщини – Гайдай

Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Сіверськодонецькому та Бахмутському напрямках. Намагається вийти на адміністративні кордони Луганської області.

Ворог намагається встановити повний контроль над містом Сіверськодонецьк. Блокує підрозділи Сил оборони в районах населених пунктів Борівське та Воронове. Бойові дії тривають.

З метою посилення, на Бахмутському напрямку противник перегрупував війська.

На Краматорському, Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках сковує дії наших підрозділів. Недопускає їх перекидання на загрозливі напрямки. Обстріляв райони населених пунктів Андріївка, Новодонецьке, Стара Українка та Гуляйполе. Завдав авіаційного удару поблизу Красногорівки.

Селище Тошківка на Луганщині повністю окуповане росіянами. Ворог намагається прорвати оборону Збройних сил України. У Сіверськодонецьку тривають вуличні бої. Цей тиждень може бути вирішальним, а бої ще інтенсивнішими, припускає голова Луганської обласної військової адміністраці Сергій Гайдай.