На острові Зміїний ЗСУ атакували військову техніку окупантів: що знищено

В ході операції з ураження ворожих підрозділів на острові Зміїний в Чорному морі, зафіксовано попадання в зенітно-ракетний комплекс «Панцир С1», радіолокаційну станцію і кілька одиниць автомобільної техніки.

По позиціях ВСУ за 21 червня в Миколаївській області завдано два авіаційні удари гелікоптерами, втрат немає. Також винищувач противника вдарив двома керованими ракетами «повітря-повітря» по парі українських літаків. Завдяки злагодженій роботі штурмовик і винищувач ухилилися від удару, повідомляє Оперативне командування «Південь».

Ворожі спроби розвідати позиції українських військових в Миколаївській області були перервані точною роботою зенітно-ракетного підрозділу. Підтверджені ворожі втрати за день склали 49 солдатів і офіцерів армії РФ, дві самохідних гаубиці «Мста-С», тягач, станція радіоелектронної боротьби, склад з боєприпасами, а також п’ять одиниць бронетехніки.

Нагадаємо, українські воїни відкинули окупантів з першої лінії оборони на Херсонщині. Ворог укріплюється на другій та третій лінії оборони.

Контратаки ЗСУ найближчими тижнями ще більше загрожуватимуть російським окупантам у Херсоні та Запоріжжі. Міський голова Мелітополя впевнений, що найближчим часом Херсон та Мелітополь будуть звільнені, адже ЗСУ істотно просунулися та знаходяться уже на підступах до Херсона.