Відео: російський полонений пілот розповідає, як скидав бомби на українських військових

За даними СБУ, російський пілот-найманець із ПВК «Вагнер» встиг повоювати в Україні три дні, після чого був збитий українськими захисниками з ПЗРК «Ігла».

Про це повідомляє СБУ.

Зазначається, що перший бойовий виліт окупант майор Андрій Федорчуков здійснив 14 червня, а 17-го опинився в полоні.

Тепер він розповідає СБУ про те, як скидав бомби на Україну. При цьому, намагається виправдовуватись і каже, що йшлося лише про «завдання ударів по опорних пунктах, скупчення сили і живої сили противника».

Загалом пілот робив по 1-2 бойових вильоти в день. Зізнається, що крім нього на російських винищувачах вартістю понад 10 млн. доларів США літають також і інші найманці, а не кадрові льотчики зс рф.

Найманці отримують за роботу ставку від 200 тис. рублів на місяць і додаткові бонуси за кількість та «результативність» вильотів.

Раніше ми писали, що українські захисники 18 червня під Світлодарськом Донецької області збили російський штурмовик Су-25. У полон потрапив пілот – він виявився членом кремлівської ПВК «Вагнера».

Також нагадаємо, що у Донецькій області бійці територіальної оборони України збили російський військовий гелікоптер Ми-35М.