У Німеччині ув’язнили підприємця, який незаконно продавав росії компоненти для хімічної зброї

Вищий земельний суд Дрездену в понеділок визнав 57-річного підприємця Александра С. у незаконній торгівлі зброєю з росією і призначив йому покарання у вигляді трьох із половиною років ув’язнення.

Про це повідомляє Bild.

За даними слідства, Александр С. – керівник підприємства ELM GmbH в Ляйпцигу – разом зі спецслужбами росії шукав і збував до країни компоненти, необхідні для виробництва хімічної зброї без урядового експортного дозволу.

Зокрема компанія обвинуваченого ELM GmbH торгувала з підприємством «УРИС», розташованим в Єкатеринбурзі, і заробила на контрактах із продажу зброї загалом близько одного мільйона євро.

На суді Александр С. повідомив, що його мати родом із росії, а сам він закінчив офіцерський коледж із дипломом із хімічної інженерії. При цьому він заперечував, що розбирається в хімічній зброї, і стверджував, що не знав реального призначення товарів, які продавав до рф.

Суд призначив підприємцю максимально можливе покарання. На останньому засіданні він визнав, що повинен був отримати дозволи на експорт компонентів для зброї масового ураження.

Читайте також:

У Мюнхені конфіскували три квартири, що належать депутату Державної думи росії та його дружині.

Раніше на Лазурному березі у Франції була заарештована вілла підсанкціонного російського олігарха. Особняк належить сім’ї засновника “Альфа-Банку” Михайлу Фрідману.

Україна планує конфіскувати близько 500 млрд доларів активів Росії та її олігархів. При цьому міжнародні партнери готові допомогти у цьому питанні. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмігаль.