Партизанський спротив на захоплених територіях не дає РФ встановити свої порядки – ISW

Українські партизани заважають російським окупантам закріпитися на захоплених територіях.

Навіть на окупованих територіях українці продовжують боротися з російським ворогом, ідеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

“Партизани на захоплених окупантами територіях не дають російській владі публічно підтримати приєднання українських територій до Російської Федерації”, – ідеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія перешкоджає власній армії воювати в Україні – міноборони Великої Британії

Росіяни у Старобільську Луганської області змушують місцевих жителів брати участь у колективних господарствах, після чого насильно видають їм російське громадянство.

На думку американських аналітиків, саме підривна робота українських партизанів може перешкодити РФ на тимчасово окупованих і захоплених територіях України запровадити своє громадянство.

99% громадян в Мелітополі чинять опір окупаційній “владі”. Нещодавно місцеві фермери підсунули окупантам отруєну черешню, яка викликала масові захворювання у окупантів.

Тимчасово захоплений Маріуполь Донецької області також чинить активний спротив російським окупантам.

На Запоріжжі через масову відмову освітян проводити навчальний процес за російською програмою, окупанти в Мелітополі залучають на посади вчителів людей без педагогічної освіти. Помічено збільшення кількості вчителів, відряджених з РФ та окупованого Криму. Місцевим освітянам, які відмовилися від співпраці з окупантами, створюють побутові проблеми та погрожують репресіями.