Відео: розслідувачі з’ясували, де переховується Кива

Розшукуваний за держзраду колишній народний депутат Ілля Кива через Іспанію виїхав у рф, і зараз проживає в підмосковному котеджному містечку.

Місце проживання Киви вирахували журналісти Bihus.info через аналіз фото та відео, опублікованих колишнім нардепом. «З місцезнаходженням Киви розібралися. Борець із міфічним нацизмом та бездуховним Заходом ховається та воює ротом у західній частині Підмосков’я, ймовірно, у котеджному містечку «Агаларов естейт», – сказав автор розслідування Вадим Коршенко.

30 січня, за його словами, Кива вилетів прямим рейсом з Києва до Аліканте, Іспанія, де, ймовірно, мешкає його мати. Разом із ним, за даними джерел журналістів, в Аліканте вилетіла його донька Катерина Кива. В Україну вона не поверталася. Сам Кива пізніше відлетів до Москви.

Анна Стельмах, яку Кива називає своєю сестрою, за даними розслідувачів, живе у Люцерні, Швейцарія. Брат Іллі Киви Дмитро, як з’ясували журналісти, проживає у Великій Британії.

Нагадаємо, 24 лютого – у день масштабної військової агресії Росії на Україну, – Ілля Кива заявив в ефірі російського телебачення, що Україна «поневолена і поставлена на коліна Заходом, просякнута нацизмом, і в неї нема майбутнього», та повідомив, що українському народу «потрібне звільнення».

26 лютого співголова фракції ОПЗЖ Юрій Бойко ініціював процес виключення Іллі Киви з її лав, щоб він «не заважав мирному процесу, який має відбутись в Україні».